


6 001 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ SWAN ARTINHEAD БАЛІ ЗЕЛЕНИЙ
Тумба приліжкова в спальню з ДСП / МДФ Swan дуб тахо / балі зелений Artinhead
Колекція Swan — сучасне та сміливе дизайнерське рішення. Оригінальна текстура фасадних поверхонь та свіжі, природні кольори в поєднанні з унікальними металевими деталями перетворять Ваш інтер’єр в модне та комфортне житло. Використання якісних та надійних матеріалів забезпечує довгу експлуатацію продукції. Покриття “софт-тач” подарує вам приємні тактильні відчуття.
Компактна та оригінальна деталь інтер’єру. Висувні ящики ховаються самостійно від легкого поштовху, завдяки продуманій механіці.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Тахо / Бали зеленый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 50 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |