

13 181 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ SWAN ARTINHEAD КАТАЛОНСЬКИЙ ЖОВТИЙ
Комод у спальню з ДСП / МДФ Swan 1200 дуб тахо / каталонський жовтий Artinhead
Колекція Swan — сучасне та сміливе дизайнерське рішення. Оригінальна текстура фасадних поверхонь та свіжі, природні кольори в поєднанні з унікальними металевими деталями перетворять Ваш інтер’єр в модне та комфортне житло. Використання якісних та надійних матеріалів забезпечує довгу експлуатацію продукції. Покриття “софт-тач” подарує вам приємні тактильні відчуття.
Комод, що виглядає оригінально та актуально. Поверхня висувних ящиків вкрита матеріалом “софт-тач”, що приємний на дотик, наче оксамит. Ящички зачиняються легким поштовхом, завдяки доводчикам, а приховані направляючі дозволяють зберегти привабливіший зовнішній вигляд. Комод обладнано п‘ятьма висувними ящиками. Унікальна металева фурнітура відрізняє моделі цієї колекції та виграшно акцентує увагу.
Матеріал виготовлення комода:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Тахо / Каталонский желтый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 120 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 60 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |