

5 368 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ SWAN ARTINHEAD БАЛІ ЗЕЛЕНИЙ
Стіл туалетний в спальню Swan ЛДСП дуб Тахо, дуб Вотан / МДФ бали зелений /метал золотистий Artinhead
Колекція Swan — сучасне та сміливе дизайнерське рішення. Оригінальна текстура фасадних поверхонь та свіжі, природні кольори в поєднанні з унікальними металевими деталями перетворять Ваш інтер’єр в модне та комфортне житло. Використання якісних та надійних матеріалів забезпечує довгу експлуатацію продукції. Покриття “софт-тач” подарує вам приємні тактильні відчуття.
Компактний, стильний та оригінальний. Унікальна металева фурнітура, що розроблена спеціально для цієї колекції, надає індивідуальності зовнішньому вигляду меблів. Стіл обладнано двома висувними ящиками з доводчиками, що плавно зачиняють дверцята від легкого поштовху.
Комплектація:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Тахо / Дуб Вотан / Балі зелений |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 75.5 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Длина столика | 110 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |