


8 221 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ LORETTO ARTINHEAD
Ліжко двоспальне з ДСП / МДФ Swan 160x200 аляска / білий суперматовий Artinhead з дерев'яним вкладом (без матраца)
Меблі з колекції Loretto – чудовий вибір для створення лаконічного, комфортного та водночас елегантного інтер’єру. Вишукані лінії декору, прості чіткі форми гармонійно доповнять картину. Дбайливо продумана конструкція, висока якість матеріалів та виконання забезпечують приємні відчуття від користування.
Лаконічне та елегантне ліжко. Узголів’я виготовлено з декорованого МДФ та вкрито щільною, приємною на дотик плівкою. Обладнане ламельним блоком.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Матеріал виготовлення ліжка:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 160х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома + белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Белый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Длина кровати | 204.4 см |
| Ширина кровати | 167 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Изножье кровати | МДФ |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |