


2 740 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ LORETTO ARTINHEAD
Тумба приліжкова в спальню з ДСП / МДФ Loretto дуб сонома / білий суперматовий Artinhead
Меблі з колекції Loretto – чудовий вибір для створення лаконічного, комфортного та водночас елегантного інтер’єру. Вишукані лінії декору, прості чіткі форми гармонійно доповнять картину. Дбайливо продумана конструкція, висока якість матеріалів та виконання забезпечують приємні відчуття від користування.
Компактна тумба, яка чудово доповнить ліжко з цієї ж колекції. Декорована поверхня ящиків вкрита міцною та приємною на дотик плівкою. Має два висувні ящики з металевими ручками. Ненав’язлива плавність ліній, вишуканість форм, гармонійний контраст кольорів та мінімалізм в рішеннях простору.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 34 см |
| Ширина тумбы | 50.2 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |