


6 731 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ LORETTO ARTINHEAD
Комод у спальню з ДСП / МДФ Loretto дуб сонома / білий суперматовий Artinhead
Меблі з колекції Loretto – чудовий вибір для створення лаконічного, комфортного та водночас елегантного інтер’єру. Вишукані лінії декору, прості чіткі форми гармонійно доповнять картину. Дбайливо продумана конструкція, висока якість матеріалів та виконання забезпечують приємні відчуття від користування.
Неглибокий комод з чотирьма висувними ящиками. Гармонійне поєднання кольорів та вишуканий візерунок подарують вам естетичне задоволення.
Матеріал виготовлення комода:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 84 см |
| Глубина комода | 39 см |
| Ширина комода | 98.2 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |