

6 796 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЖАСМІН БІЛИЙ ЛАК СВІТ МЕБЛІВ
Комод з ДСП в спальню, вітальню, дитячу Жасмін білий лак Світ Меблів
Витончений комод "Жасмін" не тільки естетично виглядає, але є дуже функціональним і зручним предметом меблів.
Спальня "Жасмін" виробника Світ Меблів - це вдалий симбіоз добротних функціональних меблів і вишуканої дизайнерської розробки. Химерні форми ліжка і рами дзеркала, об'ємні декоративні малюнки на фасадах у вигляді рельєфних рамок і центральних візерунків на лакованій поверхні, витончена фурнітура пожвавлять будь-який інтер'єр і створять неповторний стиль вашої спальні.
Розміри:
Ширина, см: 130;
Глибина, см: 45 ;
Висота, см: 86;
Матеріали:
матеріал корпусу: ДСП;
матеріал фасаду: ДСП (Лак + художній друк).
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип комплекта | модульный |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 86 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |