

3 928 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЖАСМІН БІЛИЙ ЛАК СВІТ МЕБЛІВ
Тумба приліжкова "Жасмін" допоможе лаконічно завершити зону відпочинку і доповнити загальний інтер'єр спальної кімнати.
Спальня "Жасмін" виробника Світ Меблів - це вдалий симбіоз добротних функціональних меблів і вишуканої дизайнерської розробки. Химерні форми ліжка і рами дзеркала, об'ємні декоративні малюнки на фасадах у вигляді рельєфних рамок і центральних візерунків на лакованій поверхні, витончена фурнітура пожвавлять будь-який інтер'єр і створять неповторний стиль вашої спальні.
Розміри:
Ширина, см: 50;
Глибина, см: 43 ;
Висота, см: 47;
Матеріали:
матеріал корпусу: ДСП;
матеріал фасаду: ДСП (Лак + художній друк).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип комплекта | модульный |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 43 см |
| Высота тумбы | 47 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Фасады | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |