

7 278 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ BOURBON ARTINHEAD ДУБ ТАБАК
Шафа комбінована в передпокій з ЛДСП і МДФ Bourbon дуб табак Artinhead
Меблі з колекції Bourbon обов’язково помітять поціновувачі класики. Якщо Ваша мета — створити інтер’єр з характером, цей варіант саме для Вас. Витончений симетричний візерунок вигідно розставляє акценти. Вишукана та примітна фурнітура ненав”язливо привертає увагу. А якісні матеріали забезпечують тривалу та комфортну експлуатацію. Широкий модельний ряд дозволяє задовольнити будь-які потреби.
Готове рішення для передпокою. Вішалка, тумба для взуття, шафа та дзеркало. Стильна, функціональна та зручна. Оформлена у класичному стилі. Поціновувачі естетики оцінять її вишуканість.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2000 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 366 мм |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб табак |
| Ширина | 1100 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады | МДФ, зеркало |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |