


2 080 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ AMELIE ARTINHEAD БІЛИЙ СУПЕРМАТОВИЙ
Тумба приліжкова в спальню з ДСП / МДФ Amelie аляска / білий суперматовий Artinhead
Колекція Amelie романтична та ніжна, не залишить байдужою жодну жінку. Широкий модельний ряд колекції дозволяє гнучко та елегантно задовольнити побажання прекрасних господинь. Витончені декоративні елементи, світлі кольори та фурнітура, що підібрана з любов‘ю перетворять кімнату на країну мрій. Впустіть красу в своє життя!
Невисока тумба, що чудово доповнить ліжко з цієї колекції. Класичні та романтичні візерунки, приємна на дотик поверхня та зручна для утримування ручка ящику. Користуйтеся з задоволенням!
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 43 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 46 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |