

4 791 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ AMELIE ARTINHEAD БІЛИЙ СУПЕРМАТОВИЙ
Комод у спальню з ДСП / МДФ Amelie 80 аляска / білий суперматовий Artinhead
Колекція Amelie романтична та ніжна, не залишить байдужою жодну жінку. Широкий модельний ряд колекції дозволяє гнучко та елегантно задовольнити побажання прекрасних господинь. Витончені декоративні елементи, світлі кольори та фурнітура, що підібрана з любов‘ю перетворять кімнату на країну мрій. Впустіть красу в своє життя!
Комод з полицями для дрібниць та висувними ящиками. Естетичний та милий, прикрасить кімнату та сховає речі від зайвих поглядів.
Матеріал виготовлення комода:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска, Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 100 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |