

6 161 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ AMELIE ARTINHEAD БІЛИЙ СУПЕРМАТОВИЙ
Пенал в спальню з ДСП / МДФ Amelie аляска / білий суперматовий Artinhead
Колекція Amelie романтична та ніжна, не залишить байдужою жодну жінку. Широкий модельний ряд колекції дозволяє гнучко та елегантно задовольнити побажання прекрасних господинь. Витончені декоративні елементи, світлі кольори та фурнітура, що підібрана з любов‘ю перетворять кімнату на країну мрій. Впустіть красу в своє життя!
Ажурні ніжні візерунки на дверцятах та дбайливо підібрана фурнітура прикрасять кімнату романтичної особи. Високий та вузький пенал з розпашними дверцятами, що такі приємні на дотик. Всередині п’ять полиць для зберігання речей та таємниць.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2005 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 516 мм |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска, Белый |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады | МДФ |