
15 762 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ AMELIE ARTINHEAD БІЛИЙ СУПЕРМАТОВИЙ
Шафа-купе у спальню з ДСП / МДФ Amelie аляска / білий суперматовий Artinhead
Колекція Amelie романтична та ніжна, не залишить байдужою жодну жінку. Широкий модельний ряд колекції дозволяє гнучко та елегантно задовольнити побажання прекрасних господинь. Витончені декоративні елементи, світлі кольори та фурнітура, що підібрана з любов‘ю перетворять кімнату на країну мрій. Впустіть красу в своє життя!
Шафа-купе, що прикрасить кімнату, створюючи ніжну, романтичну атмосферу. Фасади виготовлено з декорованого МДФ та вкрито міцною плівкою з оксамитовим покриттям. Воно приємне на дотик та довговічне.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Внешняя угловая консоль | не предусмотрена |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Декоративная подсветка | не предусмотрена |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Аляска |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2160 мм |
| Глубина шкафа-купе | 600 мм |
| Длина шкафа-купе | 1536 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | МДФ |
| Корпус | ламинированная ДСП |