



3 386 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ САРА СОКМЕ
Комод в спальню з ламінованої ДСП Сара 800 Сокме
Комод Сара Сокме - практичний комод в сучасному стилі від відомого виробника з України. Фасад і корпус комода виконані з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали кольори для його окраса - Піно ауреліо і Мадагаскар Нельсон. Комод має 4 висувні шухляди з телескопічними направляючими для зберігання речей.
Широкий асортимент елементів модульної системи Сара Сокме дозволяє створити неперевершений, затишний і функціональний інтер'єр.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Высота комода | 82 см |