
730 ₴
Табурет для кухні Ferrumon метал / ДСП Artinhead
Ferrumon. Колекція меблів, що виготовлені з металу. Вони міцні, надійні, довговічні та зручні в експлуатації. На відміну від багатьох виробників, що пропонують свою продукцію на ринку, ми покриваємо металеві деталі порошковою фарбою. Таке покриття більш надійне та захищає метал від корозії, подовжуючи час його експлуатації.
Табурет з металевими ніжками. Міцний та стійкий. Витримує значні навантаження.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный + Венге |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | металл |
| Сиденье | ламинированная ДСП |