


4 124 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ САРА СОКМЕ
Стіл туалетний в спальню з ламінованої ДСП Сара Сокме
Стіл туалетний Сара Сокме - елемент модульної системи Сара Сокме від відомого виробника з України. Фасад і корпус столика виконані з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали кольори для його окраса - Піно ауреліо і Мадагаскар Нельсон.
Широкий асортимент елементів модульної системи Сара Сокме дозволяє створити неперевершений, затишний і функціональний інтер'єр.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 122 см |
| Глубина столика | 46 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 117.5 см |