


10 904 ₴
Вітальня (гостиная) з ламінованої ДСП Поло 2 дуб крафт білий/північне дерево Сокме
Вітальня Поло - елегантні і стильні меблі для вітальні від української фабрики Сокме.
Правильний підхід і продуманість конструкції цієї вітальні створили повністю гармонійну, зручну, функціональну і в той же час не перевантажену деталями вітальню.
Вітальня складається з трьох секцій:
- перша секція - вітрина-стелаж, яка складається з чотирьох полиць, однієї шухляди і чотирьох скляних полиць;
- друга секція - гірка для телевізора, складається з двох ящиків під телевізором, і двох відкритих ніш, ніші для телевізора, однієї полиці над телевізором для різних елементів декору або книг і відкритої ніші;
- третя секція - комод двухстулковий, який складається з чотирьох полиць.
Розмір ніші для телевізора:
Комбінація кольорів:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада | прямой |
| Размер ниши под ТВ | |
| Высота | 860 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 465 мм |
| Глубина стенки | 2060 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2900 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Состав стенки | |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Стеллаж | 1 шт |
| Шкаф для книг | 1 шт |