
1 313 ₴
Стіл складний Ferrumon метал / ДСП Artinhead
Ferrumon. Колекція меблів, що виготовлені з металу. Вони міцні, надійні, довговічні та зручні в експлуатації. На відміну від багатьох виробників, що пропонують свою продукцію на ринку, ми покриваємо металеві деталі порошковою фарбою. Таке покриття більш надійне та захищає метал від корозії, подовжуючи час його експлуатації.
Розкладний стіл з металевими ніжками. Легко розкладається за потреби. В складеному вигляді – дуже компактний, що дозволяє зберігати його на балконі чи під столом.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный + Венге |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 500 мм |
| Ширина стола | 500 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота кухонного стола | Нет |
| Размер столешницы кухонного стола | Нет |
| Трансформация кухонного стола в журнальный столик | Нет |
| Форма столешницы стола | квадратная |