
979 ₴
Полиця книжкова навісна Ferrumon 2 метал / ДСП Artinhead
Ferrumon. Колекція меблів, що виготовлені з металу. Вони міцні, надійні, довговічні та зручні в експлуатації. На відміну від багатьох виробників, що пропонують свою продукцію на ринку, ми покриваємо металеві деталі порошковою фарбою. Таке покриття більш надійне та захищає метал від корозії, подовжуючи час його експлуатації.
Оригінальна полиця, що чудово доповнить інтер’єр в стилі “лофт”. Каркас виготовлено з металу та вкрито порошковою фарбою, що захищає від коррозії та надовго подовжує час експлуатації.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри полки:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжная полка |
| Цвет | Черный + Венге |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжной полки | |
| Высота полки | 370 мм |
| Глубина полки | 260 мм |
| Ширина (длина) полки | 630 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |