
3 600 ₴
Вішалка в передпокій Трелис 10 Ferrumon метал / ДСП Artinhead
Ferrumon. Колекція меблів, що виготовлені з металу. Вони міцні, надійні, довговічні та зручні в експлуатації. На відміну від багатьох виробників, що пропонують свою продукцію на ринку, ми покриваємо металеві деталі порошковою фарбою. Таке покриття більш надійне та захищає метал від корозії, подовжуючи час його експлуатації.
Меблі з металу міцні та надійні. Конструкція вішалки витримає значні, навіть незаплановані навантаження. Зверху вішалку обладнано гачками та трубою для вішаків. Знизу є дві полиці для взуття.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Количество крючков для одежды | 3 |
| Цвет | Черный + Венге |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1800 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектация | |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |