


1 621 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ PICASSA ARTINHEAD БЛАКИТНА ЛАГУНА
Тумба приліжкова в спальню з ДСП / МДФ Picassa аляска / блакитна лагуна Artinhead
За допомогою нашої колекції Picassa ви зможете перетворити свою квартиру на витвір мистецтва. Гармонійно підібрані кольори, приємні на дотик поверхні та лаконічні декоративні акценти не залишать Вас байдужими! В цій колекції ми надали особливої уваги деталям, щоб використання меблів в щоденних побутових справах було максимально простим, зручним та робило Ваше життя комфортнішим.
Тумба біля ліжка — просто і зручно. Покласти книжку, телефон, поставити лампу для читання, сховати дрібнички у висувний ящик. А тумба, ящик якої висуваеться від дотику— це той комфорт, у якому собі не можна відмовляти.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Голубой |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 38 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 56.7 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |