


6 651 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ PICASSA ARTINHEAD БЛАКИТНА ЛАГУНА
Комод у спальню з ДСП / МДФ Picassa аляска / блакитна лагуна Artinhead
За допомогою нашої колекції Picassa ви зможете перетворити свою квартиру на витвір мистецтва. Гармонійно підібрані кольори, приємні на дотик поверхні та лаконічні декоративні акценти не залишать Вас байдужими! В цій колекції ми надали особливої уваги деталям, щоб використання меблів в щоденних побутових справах було максимально простим, зручним та робило Ваше життя комфортнішим.
Місткий та неймовірно зручний у користуванні комод. Привчіть себе до нового рівню комфорту у приміщенні: ящики висуваються легким натисканням на поверхню. Поверхня висувних ящиків вкрита матовим оксамитовым покриттям, що дуже приємне на дотик.
Матеріал виготовлення комода:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой, Аляска |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 93 см |
| Глубина комода | 55 см |
| Ширина комода | 113.4 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |