


12 292 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ PICASSA ARTINHEAD БЛАКИТНА ЛАГУНА
Шафа розпашна у спальню з ДСП / МДФ Picassa Ш 3 аляска / блакитна лагуна Artinhead
За допомогою нашої колекції Picassa ви зможете перетворити свою квартиру на витвір мистецтва. Гармонійно підібрані кольори, приємні на дотик поверхні та лаконічні декоративні акценти не залишать Вас байдужими! В цій колекції ми надали особливої уваги деталям, щоб використання меблів в щоденних побутових справах було максимально простим, зручним та робило Ваше життя комфортнішим.
Велика та містка шафа з трьома дверцятами. Приємні на дотик, відчиняються легким натисканням на поверхню.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой, Аляска |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2300 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Ширина шкафа | 1700 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |