

4 771 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ PICASSA ARTINHEAD БЛАКИТНА ЛАГУНА
Стіл туалетний в спальню з ДСП / МДФ Picassa аляска / блакитна лагуна Artinhead
За допомогою нашої колекції Picassa ви зможете перетворити свою квартиру на витвір мистецтва. Гармонійно підібрані кольори, приємні на дотик поверхні та лаконічні декоративні акценти не залишать Вас байдужими! В цій колекції ми надали особливої уваги деталям, щоб використання меблів в щоденних побутових справах було максимально простим, зручним та робило Ваше життя комфортнішим.
Універсальний та функціональний стіл. Ящики відкриваються легким натисканням, бокові ящики – з полицями. Стильне поєднання кольорів та текстур додасть естетики Вашому інтер’єру.
Комплектація:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Голубой |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Тумба | 2 шт |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 79.5 см |
| Глубина столика | 55.6 см |
| Длина столика | 113.4 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |