

5 631 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ PICASSA ARTINHEAD БЛАКИТНА ЛАГУНА
Дзеркало в спальню Picassa Art прямокутне ЛДСП аляска Artinhead
За допомогою нашої колекції Picassa ви зможете перетворити свою квартиру на витвір мистецтва. Гармонійно підібрані кольори, приємні на дотик поверхні та лаконічні декоративні акценти не залишать Вас байдужими! В цій колекції ми надали особливої уваги деталям, щоб використання меблів в щоденних побутових справах було максимально простим, зручним та робило Ваше життя комфортнішим.
Дзеркало обладнано додатковим світлом, що вигідно відрізняє його. Незамінне, щоб впевнитися у власній неперевершенності.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | МДФ |
| Подсветка (тип ламп) | Обычная |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Аляска |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 797 мм |
| Толщина | 176 мм |
| Ширина | 1134 мм |