


5 591 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БАРІ СОКМЕ
Комод в спальню з ламінованої ДСП Барі 4Ш Сокме
Комод 4Ш Барі Сокме - справжня знахідка для любителів меблів в стилі «лофт» і призначена для облаштування вишуканої вітальні, їдальні і передпокою. Комод складається з чотирьох висувних шухляд. Корпус і фасад виготовлені з високоякісного ДСП товщиною 16 мм з кромкою ABS 0,5 / 1 мм.
Гармонійне поєднання металевих елементів з дерев'яними фасадами, металеві ручки чорного кольору, міцні металеві ніжки, фірмові петлі і телескопічні направляючі - особливості модульної системи Барі.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 79.4 см |
| Глубина комода | 44.5 см |
| Высота комода | 96.8 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |