


1 543 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ БАРІ СОКМЕ
Вішалка в передпокій з ламінованої ДСП Барі Сокме
Вішалка Сокме - елемент модульної системи Барі від відомого виробника з України. Корпус панелі зроблен з ламінованої ДСП. Представлена в кольорах - Вудкон і Дуб гранж пісочний.
Широкий асортимент елементів модульної системи Барі Сокме дозволяє створити неперевершений, затишний і функціональний інтер'єр.
Матеріал і колір виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Количество крючков для одежды | 3 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Высота | 797 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |