


3 496 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ БАРІ СОКМЕ
Тумба для взуття в передпокій з ламінованої ДСП Барі 1Д2Ш Сокме
Тумба для взуття Барі Сокме - елемент модульної системи Барі від відомого виробника з України. Корпус і фасад тумби зроблені з ламінованої ДСП. Представлена в кольорах - Вудкон і Дуб гранж пісочний.
Широкий асортимент елементів модульної системи Барі Сокме дозволяє створити неперевершений, затишний і функціональний інтер'єр.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 445 мм |
| Высота | 505 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ножки | металл |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |