


13 999 ₴
Шафа-купе 3Д Альфа (ніша-полки-ніша) меблевої фабрики Світ Меблів може помітно прикрасити інтер'єр Вашого будинку, через використання сучасних і стильних тенденцій в оформленні декору меблів. Шафа-купе здатна значно заощадити простір в кімнаті. Використання виробу дозволить зручно розміщувати і зберігати багато речей домашнього гардеробу.
Корпус зроблений з ДСП, використання цього матеріалу збереже значну функціональність і зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Матеріали виготовлення:
Доступні кольори ДСП: дуб сонома, білий, чорний, антрацит, попелястий, індастріал, аляска, дуб артизан, дуб фрегат, дуб крафт сірий, сосна водевіль
Розміри:
Шафи-купе глибиною 450 мм комплектуються висувним вішаком, а шафи-купе глибиною 600 мм комплектуються трубою в нішах.
Можлива комплектація блоками шухляд в секціях з полицями.
Можлива комплектація підсвіткою під замовлення.
Наповнення однакове для шаф-купе різної глибини(450/600) і висоти(2200/2400).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Декор фасада | Зеркало |
| Количество раздвижных дверей | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт серый, Белый, Антрацит, Черный |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2200 мм |
| Глубина шкафа-купе | 450 мм |
| Длина шкафа-купе | 2400 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | ДСП |
| Двери | ДСП |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2200 |
| Глубина шкафа | 450 |
| Ширина шкафа | 2400 |