



13 620 ₴
Ліжко-горище з робочою зоною і шафою Binky ДЮС33 ЛДСП дуб тахо / МДФ білий суперматовий Artinhead (без матраца)
Дитинство — чарівна пора, і батьки бажають подарувати своїй дитині безпеку, радість, зручність та казкові враження. Всі ліжечка колекції спроектовано з урахуванням потреб дитини. Виготовлені з безпечних сертифікованих матеріалів кваліфіованими спеціалістами, з турботою про маленьких споживачів.
Дитяче ліжко горище Binky ДЮС33 з шафою і робочою зоною допоможе корисно використовувати простір в дитячій кімнаті. Ліжко комплектується двухдверною розпашною шафою, висувним столом з тумбою на чотири ящики, відкритими стелажами. Прекрасне рішення для використання простору в дитячій кімнаті з користю.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Матеріал виготовлення ліжка:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Art In Head |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-чердак |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | МДФ |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Тахо / Белый суперматовый |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 83.2 см |
| Длина детской кровати | 233.2 см |
| Общая высота детской кровати | 180 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Защитный бортик | Да |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Стеллаж для книг и игрушек | Да |
| Тумбочка | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Выдвижной стол | Да |