

4 194 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФРАНЧЕСКА ДУБ ВОТАН/БІЛИЙ СОКМЕ
Комод в спальню з ламінованої ДСП Франческа 4Ш дуб вотан/білий Сокме
Комод Франческа 4Ш Сокме - елемент модульної спальні Франческа від відомого виробника з України. Корпус і фасад ліжка зроблені з ламінованої ДСП. Представлена модель в кольорах - дуб вотан і білий.
Широкий асортимент елементів модульної системи Франческа Сокме дозволяє створити неперевершений, затишний і функціональний інтер'єр.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 88.7 см |
| Глубина комода | 40.2 см |
| Высота комода | 95.8 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |