


1 826 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФРАНЧЕСКА ДУБ ВОТАН/БІЛИЙ СОКМЕ
Дзеркало прямокутне з ламінованої ДСП в спальню Франческа 1370 дуб вотан/білий Сокме
Дзеркало прямокутне Франческа Сокме - елемент модульної спальні Франческа від відомого виробника з України. Рама дзеркала виконана з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали коліри для його окраса - дуб вотан.
Дзеркало прикрасить кімнату, візуально збільшить простір та додасть світла у приміщенні.
Широкий асортимент елементів модульної системи Франческа Сокме дозволяє створити неперевершений, затишний і функціональний інтер'єр.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Длина | 1374 мм |
| Толщина | 22 мм |