




3 543 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЙГО СОКМЕ
Комод з ламінованої ДСП в дитячу кімнату Айго 850 3Ш Сокме
Комод Айго 850 3Ш Сокме - елемент дитячої модульної системи Айго, практичний комод від відомого виробника з України. Фасад і корпус комода виконані з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали кольори для його забарвлення - дуб пісочний, білий і пельтро. Комод має 3 висувні шухлядки з телескопічними направляючими для зберігання речей.
Неймовірно гарна і спокійна кольорова гама робить систему Айго універсальною для будь-якого сучасного інтер’єру, і підійде як для хлопчиків так і для дівчаток.
Гладкі фасади і строгі форми, зручні дерев’яні ручки в оригінальному дизайнерському рішенні – все це приверне увагу справжніх поціновувачів модних та безпечних меблів для дітей і молоді.
Система має характер скандинавського стилю, ці меблі створять затишок в будь-якій кімнаті.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 83.1 см |
| Глубина комода | 39.6 см |
| Высота комода | 84.1 см |