




6 207 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЙГО СОКМЕ
Ліжко односпальне з ламінованої ДСП в дитячу кімнату Айго 90x200 Сокме (без матраца)
Ліжко односпальне Айго Сокме - елемент дитячої модульної системи Айго від відомого виробника з України. Фасад і корпус ліжка виконані з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали кольори для його забарвлення - дуб пісочний, білий і пельтро. Ліжко має висувну шухляду для зберігання постільної білизни.
Неймовірно гарна і спокійна кольорова гама робить систему Айго універсальною для будь-якого сучасного інтер’єру, і підійде як для хлопчиків так і для дівчаток.
Гладкі фасади і строгі форми, зручні дерев’яні ручки в оригінальному дизайнерському рішенні – все це приверне увагу справжніх поціновувачів модних та безпечних меблів для дітей і молоді.
Система має характер скандинавського стилю, ці меблі створять затишок в будь-якій кімнаті.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 204.4 см |
| Ширина кровати | 96.4 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 75 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |