




1 426 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЙГО СОКМЕ
Тумба приліжкова з ламінованої ДСП в дитячу кімнату Айго Сокме
Тумба приліжкова Айго Сокме - елемент дитячої модульної системи Айго від відомого виробника з України. Фасад і корпус тумби виконані з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали кольори для його забарвлення - дуб пісочний, білий і пельтро. Тумба має 1 висувну шухляду з телескопічними направляючими для зберігання речей.
Неймовірно гарна і спокійна кольорова гама робить систему Айго універсальною для будь-якого сучасного інтер’єру, і підійде як для хлопчиків так і для дівчаток.
Гладкі фасади і строгі форми, зручні дерев’яні ручки в оригінальному дизайнерському рішенні – все це приверне увагу справжніх поціновувачів модних та безпечних меблів для дітей і молоді.
Система має характер скандинавського стилю, ці меблі створять затишок в будь-якій кімнаті.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 39.6 см |
| Высота тумбы | 42.8 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |