



7 348 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЙГО СОКМЕ
Шафа (шкаф) кутова з ламінованої ДСП в дитячу кімнату Айго Сокме
Шафа Айго 2Д Сокме - елемент дитячої модульної системи Айго від відомого виробника з України. Фасад і корпус шафи виконані з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали кольори для його забарвлення - дуб пісочний, білий і пельтро.
Неймовірно гарна і спокійна кольорова гама робить систему Айго універсальною для будь-якого сучасного інтер’єру, і підійде як для хлопчиків так і для дівчаток.
Гладкі фасади і строгі форми, зручні дерев’яні ручки в оригінальному дизайнерському рішенні – все це приверне увагу справжніх поціновувачів модних та безпечних меблів для дітей і молоді.
Система має характер скандинавського стилю, ці меблі створять затишок в будь-якій кімнаті.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 820 мм |
| Глубина шкафа | 820 мм |
| Высота шкафа | 1920 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |