



1 200 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЙГО СОКМЕ
Полиця навісна з ламінованої ДСП в дитячу кімнату Айго 1088 Сокме
Полиця навісна в дитячу кімнату Айго Сокме - елемент модульної системи Айго від відомого виробника з України. Каркас полки виконаний з ламінованої ДСП. Для забарвлення даної моделі дизайнерами був обран колір - бук пісочний. Представлена полиця стане незамінним атрибутом вітальні, кабінету, кухні, спальні та дитячої кімнати. Вона дозволяє розташувати не тільки книги, а й іграшки, сувеніри, посуд та інші необхідні речі. Також полицю можна використовувати в офісі, шкільних і медичних установах.
Неймовірно гарна і спокійна кольорова гама робить систему Айго універсальною для будь-якого сучасного інтер’єру, і підійде як для хлопчиків так і для дівчаток.
Гладкі фасади і строгі форми, зручні дерев’яні ручки в оригінальному дизайнерському рішенні – все це приверне увагу справжніх поціновувачів модних та безпечних меблів для дітей і молоді.
Система має характер скандинавського стилю, ці меблі створять затишок в будь-якій кімнаті.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 382 мм |
| Длина | 1088 мм |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | Ламинированная ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Ширина | 245 мм |