








1 782 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЙГО СОКМЕ
Тумба мобільна з ламінованої ДСП в дитячу кімнату Айго 1Д1Ш Сокме
Тумба мобільна Айго 1Д1Ш Сокме - елемент дитячої модульної системи Айго від відомого виробника з України. Фасад і корпус тумби виконані з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали кольори для її забарвлення - дуб пісочний, білий і пельтро.
Неймовірно гарна і спокійна кольорова гама робить систему Айго універсальною для будь-якого сучасного інтер’єру, і підійде як для хлопчиків так і для дівчаток.
Гладкі фасади і строгі форми, зручні дерев’яні ручки в оригінальному дизайнерському рішенні – все це приверне увагу справжніх поціновувачів модних та безпечних меблів для дітей і молоді.
Система має характер скандинавського стилю, ці меблі створять затишок в будь-якій кімнаті.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип опор | Колесики |
| Тип тумбочки | Мобильная (на колесиках) |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Высота тумбочки | 637 мм |
| Глубина тумбочки | 396 мм |
| Ширина тумбочки | 408 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |