



2 636 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АЙГО СОКМЕ
Стелаж з ламінованої ДСП в дитячу кімнату Айго Сокме
Стелаж Айго Сокме - елемент дитячої модульної системи Айго від відомого виробника з України. Фасад і корпус моделі виконані з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали кольори для його забарвлення - дуб пісочний, білий і пельтро.
Неймовірно гарна і спокійна кольорова гама робить систему Айго універсальною для будь-якого сучасного інтер’єру, і підійде як для хлопчиків так і для дівчаток.
Гладкі фасади і строгі форми, зручні дерев’яні ручки в оригінальному дизайнерському рішенні – все це приверне увагу справжніх поціновувачів модних та безпечних меблів для дітей і молоді.
Система має характер скандинавського стилю, ці меблі створять затишок в будь-якій кімнаті.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних полок | 5 шт |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 450 мм |
| Глубина стеллажа | 396 мм |
| Высота стеллажа | 1920 мм |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |