
4 490 ₴
Комод з ламінованої ДСП в спальню, вітальню Нітро 1Д3Ш Сокме
Комоди Нітро представлено у трендовому, для сучасних меблів, стилі «лофт». Вигідно підкреслена краса деревоподібної текстури яка контрастує з кольором сірий графіт.
Стильні, акуратні чорні ручки доповнюють мінімалістичний характер серії комодів Нітро. Шухляди оснащені телескопічними напрямними, дверцята — надійним кріпленням.
Корпус і фасади виготовлено з ЛДСП.
Корпус – 16 мм; фасад – 16 мм.
Напрямні на шухлядах телескопічні.
Покращене пакування, адаптоване для інтернет-відправлень.
Кромка: AБC 0,5
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 120.1 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 80 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |