



1 176 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ БАРСЕЛОНА СОКМЕ
Дзеркало прямокутне з ламінованої ДСП в передпокій Барселона Сокме
Дзеркало прямокутне Барселона Сокме - елемент модульної системи Барселона від відомого виробника з України. Рама дзеркала виконана з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали коліри для його окраса - Дуб артісан.
Дзеркало прикрасить кімнату, візуально збільшить простір та додасть світла у приміщенні.
Широкий асортимент елементів дає можливість створити функціональний інтер’єр у кімнаті будь-яких розмірів та конфігурацій.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 550 мм |
| Длина | 803 мм |
| Толщина | 20 мм |