


6 181 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ БАРСЕЛОНА СОКМЕ
Тумба з дзеркалом в передпокій з ламінованої ДСП Барселона Сокме
Тумба з дзеркалом Барселона Сокме - елемент модульної системи Барселона від відомого виробника з України. Корпус і фасад тумби зроблені з ламінованої ДСП. Представлена в кольорах - Дуб артісан і Білий.
Сучасний дизайн, класичне поєднання білого та деревоподібного декорів. Широкий асортимент елементів дає можливість створити функціональний інтер’єр у кімнаті будь-яких розмірів та конфігурацій.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 803 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 2026 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 3 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Зеркало | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |