


1 674 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ БАРСЕЛОНА СОКМЕ
Вішалка в передпокій з ламінованої ДСП Барселона Сокме
Вішалка Барселона Сокме - елемент модульної системи Барселона від відомого виробника з України. Корпус панелі зроблен з ламінованої ДСП. Представлена в кольорах - Дуб артісан і Білий.
Сучасний дизайн, класичне поєднання білого та деревоподібного декорів. Широкий асортимент елементів дає можливість створити функціональний інтер’єр у кімнаті будь-яких розмірів та конфігурацій.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Количество крючков для одежды | 3 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 322 мм |
| Высота | 2026 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |