


5 750 ₴
Передпокій з ламінованої ДСП Денвер дуб крафт сірий Сокме
Передпокій Денвер Сокме - зразок стилю і функціональності. Продукція виконана в сучасному кольорі дуб крафт сірий. Дана модель повністю доводить, що будь-який інтер'єр можна зробити неординарним.
Передпокій Денвер - це лаконічний, виважений дизайн та зручний функціонал.
Однією з головних переваг є компактність та ергономіка. Передпокій чудово підійде як для обмеженого, так і для широкого простору.
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1980 мм |
| Глубина | 275 мм |
| Длина | 1300 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |