





1 817 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФОКУС СОКМЕ
Вішалка з ламінованої ДСП в передпокій Фокус Сокме
Вішалка Фокус Сокме - елемент модульної системи Фокус від відомого виробника з України. Фасад і корпус вішалки виконані з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали колір для її забарвлення - дуб артісан. .
Передпокій Фокус - це втілення стилю та сучасності.
Колір дуб артісан створить відчуття затишку та комфорту.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Количество крючков для одежды | 5 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 801 мм |
| Глубина | 276 мм |
| Высота | 1059 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |