




4 523 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФОКУС СОКМЕ
Шафа (шкаф) з ламінованої ДСП в передпокій Фокус Сокме
Шафа Фокус Сокме - елемент модульної системи Фокус від відомого виробника з України. Корпус і фасад шафи зроблені з ламінованої ДСП. Представлен в кольорі - дуб артісан.
Передпокій Фокус - це втілення стилю та сучасності.
Колір дуб артісан створить відчуття затишку та комфорту.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 651 мм |
| Высота | 1920 мм |
| Производитель | Сокме |
| Глубина | 338 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |