





1 933 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФОКУС СОКМЕ
Дзеркало прямокутне з ламінованої ДСП в передпокій Фокус Сокме
Дзеркало прямокутне Фокус Сокме - елемент модульної системи Фокус від відомого виробника з України. Рама дзеркала виконана з ламінованої ДСП. Дизайнери вибрали колір для його окраса - дуб артісан.
Дзеркало прикрасить кімнату, візуально збільшить простір та додасть світла у приміщенні.
Передпокій Фокус - це втілення стилю та сучасності.
Колір дуб артісан створить відчуття затишку та комфорту.
Матеріал виготовлення:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 691 мм |
| Длина | 899 мм |
| Толщина | 160 мм |