





1 561 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФОКУС СОКМЕ
Тумба для взуття в передпокій з ламінованої ДСП Фокус Сокме
Тумба для взуття Фокус Сокме - елемент модульної системи Фокус від відомого виробника з України. Корпус і фасад тумби зроблені з ламінованої ДСП. Представлена в кольорі - Дуб артісан.
Передпокій Фокус - це втілення стилю та сучасності.
Колір дуб артісан створить відчуття затишку та комфорту.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 801 мм |
| Глубина | 338 мм |
| Высота | 450 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |