



16 440 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ІРІС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Шафа з ДСП Іріс 4Д (Андерсон пайн) Мебель Сервіс
Шафа Іріс 4Д з модульної спальні Іріс. Виробництво фабрики «Меблі-сервіс» - це великий асортимент сучасних елементів меблів, які дають Вам велику можливість стати дизайнером своєї кімнати, так як вона підходить для будь-якого приміщення.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2120 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 622 мм |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Ширина | 1896 мм |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество дверок | 4 |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |