



9 646 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОМІНІКА МЕБЛІ СЕРВІС
Шафа з ДСП Домініка 3Д 2Ш (дуб Артісан/Шампань) Мебель Сервіс
Шафа Домініка 3Д 2Ш з модульної системи "Домініка". Виробництво фабрики «Меблі-сервіс» - це великий асортимент сучасних елементів меблів, які дають Вам велику можливість стати дизайнером своєї кімнати, так як вона підходить для будь-якого приміщення.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2162 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 553 мм |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Ширина | 1410 мм |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество дверок | 3 |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |